ems/ema trening

Technologia ems/ema treningów:

Ze względu na rosnącą popularność zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej, wciąż przybywa różnych form ćwiczeń. W zależności od potrzeb i postawionych celów, każdy znajdzie coś dla siebie, Warszawa ma propozycję dla każdego. Odchudzanie jest najbardziej pożądanym efektem, motywującym do podjęcia aktywności fizycznej, ale nie każdy ćwiczy wyłącznie po to, by schudnąć. Bodylab oferuje wiele opcji treningowych nastawionych nie tylko na odchudzanie, ale również poprawę krążenia, ogólnej kondycji, zbudowanie masy mięśniowej oraz wiele innych opcji.

 

Technologia. jak to dziala

Dziś do najbardziej znanych na rynku form ćwiczeń można zaliczyć:

  • Trening aerobowy
  • Trening siłowy
  • Trening funkcjonalny
  • Trening antycellulitowy
  • Trening ems
  • Trening trx, w tym w połączeniu z elektrostymulacją
  • Ćwiczenia po porodzie, w tym treningi antycellulitowe

 

Nasze specjalizacje

Obecnie, zajęcia fitness zostały zrewolucjonizowane przez trening ems, czyi trening z elektrostymulacją mięśni, przy którym skurcze mięśni wywoływane są przez impulsy elektryczne. Trening ems pozwala osiągać pożądane rezultaty dużo szybciej, zwiększając wydajność treningu, rozwija wszystkie grupy mięśni kompleksowo.

Kolejna nowatorska forma ćwiczeń, czyli trening trx, czyli trening z taśmami, który możemy stosować w połączeniu z elektrostymulacją, również powoduje kompleksowy rozwój różnych grup mięśni oraz ogólną poprawę sprawności ruchowej całego ciała.

Trening siłowy jest nakierowany na przyrost masy mięśniowej, trening funkcjonalny – na poprawę koordynacji, aerobowy – na spalanie tkanki tłuszczowej, natomiast antycellulitowy – na eliminację cellulitu, jak sama nazwa wskazuje. Trening siłowy i funkcjonalny popularny jest głównie wśród mężczyzn, natomiast aerobowy i antycellulitowy jest częściej stosowany przez panie. Ćwiczenia, nastawione na przywrócenie formy po porodzie, obejmują zabiegi antycellulitowe, a także są nakierowane na przywrócenie jędrności brzucha, jednak decydując się na trening po ciąży, należy mieć na uwadze przede wszystkim kwestie bezpieczeństwa i koniecznie zasięgnąć porady lekarza.

 

Jeden EMS trening

Treningi personalne w Bodylab Fitness

Jeżeli nadal nie wiesz, gdzie udać się na trening personalny, najlepiej jest odwiedzić Bodylab Fitness. Ponadto, będziesz miał możliwość zapoznania się z recenzjami innych osób, które miały już okazję skorzystać z tego lub innego treningu personalnego.