Technologie

EMS/EMA TRENINGI

EMA trening (Electrical Muscle Activation) - elektryczna aktywacja mięśni, czyli Modulacja prądem średniej częstotliwości. Pozwala aktywować komórki mięśni pseudo-fizjologicznym sposobem, powodując napięcie mięśni, bez oddziaływania na układ nerwowy. Powoduje aktywację komórek, jednocześnie oddziałuje na głębokie mięśnie i zwiększa masę mięśniową.

AmpliTrain

Technologia naszych treningów, czyli EMS trening i EMA trening, jest stosowana w profesjonalnym sporcie. Z technologii EMS/EMA (elektrostymulacja mięśni oraz elektryczna aktywacja mięśni) korzystają: pływacy, piłkarze, piłkarze ręczni, ciężarowcy, biegaczy i inni sportowcy. Najbardziej uznani, zawodowi sportowcy, którzy korzystają z technologii EMS i EMA treningów: Christian Lell, David Alaba, Usain bolt, Olivier Roggisch, Urgen Spiss, Susan Blatt, Carlos Moya, Bence Novotny.

JustFIT EMS

Najbardzej efektywne treningi z EMS na nowoczesnym sprzęcie. 20 minutowy trening zamiast kilku godzin pracy na zwykłej siłowni!EMS trening (Electrical Muscle Stimulation) - elektrostymulacja mięśni, czyli wywołania skurczu mięśnia pod wpływem impulsu elektrycznego. W tym przypadku ma miejsce oddziaływanie na nerwy ruchowe co skutkuje skurczem mięśni.

Analizator Składu Ciała inBody

To nowoczesny i specjalistyczny analizator składu ciała. Za pomocą analizatora InBody badamy i analizujemy : – masę ciała – masę mięśni szkieletowych – masę tkanki tłuszczowej – całkowitą zawartość wody w organizmie – beztłuszczową masę ciała (FFM) – BMI – procentową zawartość tkanki tłuszczowej – wskaźnik talia-biodro (WHR) – podstawową przemianę materii (BMR) - kontrola tkanki tłuszczowej – kontrola mięśni – segmentalną analizę tkanki tłuszczowej i beztłuszczowej (prawego i lewego ramienia, prawej i lewej nogi, tułowia) – poziom tłuszczu trzewnego – ilość białka i substancji mineralnych – historia składu ciała

Lipo-Light

Jest najbardziej efektywnym urządzeniem do kształtowania sylwetki ciała w swojej klasie. Urządzenie wykorzystuje światło o długości fali rzędu 635 nm i mocy 350 mW, stymulując procesy biologiczne dwukierunkowo. W fazie pierwszej światło wpływa na krążenie krwi i proces wytwarzania kolagenu oraz elastyny. W fazie drugiej następuje stymulacja komórek tłuszczowych. Błona komórkowa lipocytów po ekspozycji na światło czerwone zmienia polaryzację, co wpływa na otwarcie się kanałów w błonie komórkowej. Wówczas następuje zmiana trójglicerydów w kwasy tłuszczowe oraz glicerol do dalszego wykorzystania, jako źródło energii. Zaleca się 7-10 20 minutowych zabiegów w odstępach 2 dniowych. Po zakończonym każdorazowym zabiegu zaleca się ćwiczenia fizyczne.

Trening w BodyLab Fitness

Trening w BodyLab Fitness - to fitness przyszłości!

Trening EMS- to nowoczesne ćwiczenia z elektrycznymi impulsami, które maksymalnie spełniają wymagania mieszkańców dużego miasta! 20 minutowy Trening z technologią EMS pozwoli na wysportowaną sylwetkę i zdrowy wygląd!

Dzięki technologii treningów EMS (elektrostymulacja mięśni) macie szansę pozbyć się tkanki tłuszczowej oraz wzmocnić swoje mięśnie. Możecie trenować te mięśnie, których nie da się wytrenować podczas treningów na zwykłej siłowni.EMS Treningi: przyspieszają metabolizm, poprawiają ogólną kondycję,wyrównują balans mięśniowy, zmniejszają ból w plecach.Dzięki treningom jesteś w stanie zwiększyć aktywność fizyczną, odczuć satysfakcję po każdym treningu i poczuć się dobrze w swoim ciele.

ZAPISZ SIĘ

 

 

 

 

 

 

 

 

Treningi Personalne

Treningi Personalne w BodyLab Fitness

Trenując w studiu BodyLab Fitness nie musicie Państwo kupować karnetów upoważniających do wstępu na siłownię, a później dodatkowo  dopłacać za treningi personalne z trenerem. 

U nas każdy trening to trening personalny.

W BodyLab Fitness praca z trenerem jest standartem, a nie dodatkowym luksusem

Treningi EMS w BodyLab Fitness Warszawa to:

Najbardzej efektywne treningi z EMS  na nowoczesnym sprzęcie.

20 minutowy trening zamiast kilku godzin pracy na zwykłej siłowni!

ZAPISZ SIĘ

 

 

 

 

 

 

 

 

fitness przyszłości

Dzięki treningowi ems można:

  • Zrzucić nadwagę, pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, efektywnie stymulować przemianę materii;

  • Wzmocnić mięśnie , nabrać masy mięśniowej, wyrzeźbić sylwetkę, nabrać odpowiednich  kształtów;

  • Pozbyć się cellulitu w najkrótszym okresie czasowym, bez efektu yo-yo;

  • Szybko zregenerować się po porodzie lub wrócić do figury sprzed ciąży;

  • Pozbyć się bólów kręgosłupa oraz pleców, wrócić do formy po kontuzjach;

     

ZAPISZ SIĘ