SPRZĘT OFERTA

EMS/EMA AmpliTrain1

EMS/EMA AmpliTrain

AmpliTrain® jest urządzeniem EMS / EMA , które stymuluje mięśnie ciała i aktywuje komórki organizmu za pomocą impulsu o  średniej częstotliwości.

Metoda z zastosowaniem Amplitrain® jest wykorzystywana  w sporcie zawodowym.

Urządzenie EMS/EMA Amplitrain® znacznie różni się od tradycyjnych urządzeń do elektrostymulacji. Jest zupełnie nową metodą treningową, dzięki której można uzyskać nastepujące efekty:

-stracić nadwagę

- pozbyć się cellulitu

- wzmocnić mięśnie

- ujędrnić skórę

- pozbyć się bólu pleców

- wrócić do formy po kontuzji

- kilkakrotnie przyspieszyć metabolizm.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Bezprzewodowy sprzet JustFit

Bezprzewodowy sprzet JustFit

Brakuje Ci czasu? Nie możesz znaleźć motywacji? JustFit EMS oferuje Ci natychmiastowe rozwiązanie tych problemów.

 Obszerne badania prowadzone w całej Europie pokazują, że tylko 8% populacji europejskiej ćwiczy regularnie. Najczęstszym powodem, dla którego pozostałe 92% nie uprawia regularnie żadnego sportu, jest brak czasu, motywacji.

Czy zdarzyło Ci się usprawiedliwiać w ten sposób? Jeżeli tak, zapomnij o tym!

 Treningi z wykorzystaniem technologii JustFit EMS  - to tylko 2-3 treningi w tygodniu, trwające po 20 minut. Jeden trening EMS - jest znacznie skutecznejszy niz tradycyjny trening na siłowni.  

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Trenażer Stimawell ems

Trenażer Stimawell ems

NIemiecki trenażer EMS Stimawell jest specjalne dostosowany dla klubów fitness oraz salonów kosmetycznych! Około 60 programów treningowych, 12 nakladek które pozwalaja opracowac wecej miesni pod czas jednego treningu. Ekran dotykowy ulatwia obsluge sprzetu i pozwala na latwe sterowanie processu treningowego.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Akcesoria do trenażerów EMS:

Akcesoria do trenażerów EMS:

Szeroka gama akcesoriów do trenazorów EMS. Stróje treningowe do : Justfit, AmpliTrain, Miha bodytec, Xbody i innych. 

WYŚLIJ ZAPYTANIE
My-Lipo Body Shaping System

My-Lipo Body Shaping System

LIPO LIGHT jest najnowszym urządzeniem do modelowania sylwetki , przeznaczonym dla profesjonalnych salonów piękności. Jest to nowy, naturalny sposób umożliwiający kontrolowanie wagi ciała oraz kształtujący sylwetkę za pomocą światła diod LED. Jest najbardziej efektywnym urządzeniem do kształtowania sylwetki ciała w swojej klasie. Urządzenie wykorzystuje światło o długości fali rzędu 635 nm i mocy 350 mW, stymulując procesy biologiczne dwukierunkowo. W fazie pierwszej światło wpływa na krążenie krwi i proces wytwarzania kolagenu oraz elastyny. W fazie drugiej następuje stymulacja komórek tłuszczowych. Błona komórkowa lipocytów po ekspozycji na światło czerwone zmienia polaryzację, co wpływa na otwarcie się kanałów w błonie komórkowej. Wówczas następuje zmiana trójglicerydów w kwasy tłuszczowe oraz glicerol do dalszego wykorzystania, jako źródło energii. Zaleca się 7-10 20 minutowych zabiegów w odstępach 2 dniowych. Po zakończonym każdorazowym zabiegu zaleca się ćwiczenia fizyczne.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Sprzęt EMS Xbody

Sprzęt EMS Xbody

Sprzęt EMS Xbody słusznie nazywany głównym konkurentem Miha bodytec, produkowanym na Węgrzech aparat ems jest obecnie bardzo popularny na całym świecie! Xbody używa wiele studiów ESM. W przeciwieństwie do sprzętu Justfit, podobnie jak Miha bodytec, jest to sprzęt przewodowy.Choć już na ostatniej wystawie fitness w Kolonii FIBO 2016 przedstawiono dodatkowy zestaw do bezprzewodowego podłączenia. W ofercie mamy zarówno sprzęt używany w dobrej kondycji oraz dobrej cenie.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Sprzęt EMS Miha bodytec

Sprzęt EMS Miha bodytec

Trenażer EMS Miha bodytec jest najpopularniejszym urządzeniem ems na świecie. Wiele fitness klubów EMS w Polsce korzysta z sprzętu ems od producenta Miha bodytec. Podobnie jak w sprzęcie Justfit ma trzy główne programy - trening siłowy, cardio. W ofercie mamy zarówno sprzęt używany w dobrej kondycji oraz dobrej cenie.

WYŚLIJ ZAPYTANIE